Úvodní stránka > Programy pro zdraví

Programy pro zdraví

Výrobky OKG ovlivňují především oblasti hubnutí, zažívání a střeva, zpracování přijatých látek (trávení a játra), vylučování, povrch těla a celkovou obranyschopnost organismu. Pro harmonizaci činnosti orgánů v těchto oblastech jsou sestaveny ideální sestavy výrobků ovlivňující žádoucím způsobem činnost těchto orgánů. Jednotlivé programy naleznete pod položkami v menu na pravé straně.

Vliv stravy na zdraví

Konzumací průmyslově zpracovávané potravy, z chemicky ošetřovaných surovin obsahujících různé škodliviny z prostředí, je organismus systematicky „zanášen” toxickými látkami, které neumí vlastními silami zpracovat nebo vyloučit. Také metabolické pochody vytvářejí zplodiny, které, pokud nejsou neutralizovány a odstraněny z těla, mohou způsobit vážná onemocnění.

Kombinace produktů OKG

Výrobky OKG jsou velice účinné jednotlivě, avšak protože se působením a účinky navzájem doplňují, je výhodné využít jejich schopnosti spolupůsobení a záměrně volenými kombinacemi jednotlivých produktů cíleně žádoucí účinky posilovat. Největší význam má jejich spolupůsobení. Každý orgán je předurčen k výkonu konkrétní funkce a zároveň je také do určité míry závislý na správné práci ostatních orgánů. To je důvod, proč má spolupůsobení produktů OKG takový význam.


Mgr. Milan Toufar - nezávislý distributor OKG, 01-004626


Doporučení stránkyDoporučte tuto stránku známému: